O Nas

Firma ALT działa od 1998 r. natomiast ze sprzętem, jego serwisowaniem oraz sprzedażą mam kontakt od 1995 r. W tym czasie nabyłem doświadczenia, serwisując kilka tysięcy par nart. Skręciłem, wyregulowałem lub naprawiłem… setki rowerów. Mogę powiedzieć, że mam pewną wiedzę na temat serwisowania sprzętu. Wiedzy tej zaufały sklepy: Speed Sport w C.H. Targówek, Femini Sport C.H. Wola Park i sklep firmowy Alpinus w C.H. M1 w Markach, z którymi stale współpracuję.
Jednak w dzisiejszych czasach, aby sprostać wymaganiom rynku trzeba się stale rozwijać. Rozwój technologii i nowych styli w narciarstwie wymaga wprowadzenia nowych usług. Tak też czynię i dlatego staram się pracować na coraz lepszym sprzęcie, który razem z rosnącą wiedzą daje naprawdę wysokiej jakości usługi.

Już w 1999 r. jako jeden z nielicznych serwisów w kraju testowaliśmy wypięcie wiązań na maszynie firmy „Marker”. Jednak to było za mało i na chwilę obecną posiadamy trzy maszyny do testowania wiązań, które spełniają normy bezpieczeństwa obowiązujące w UE. Po wykonanym teście wydajemy kwit, na którym jest wydrukowana siła wypięcia bocznego pierwszej i drugiej deski oraz ich siła wypięcia wzdłużnego.

Narty szlifujemy na maszynach firmy „Wintersteiger”, który jest liderem w produkcji urządzeń do serwisowania sprzętu.

W związku z rosnącą popularnością nart carwingowych i charakterystycznądla nich jazdą na krawędziach, wprowadziliśmy też usługę tuningu sprzętu, który polega na zmianie kąta krawędzi, utwardzaniu krawędzi kamieniem ceramicznym czy nadawaniu struktury ślizgowi. Ponieważ tego typu usługi wykonujemy dla wymagających narciarzy, prace te wykonujemy ręcznie (w zależności od potrzeb sprzętu i wymagań klienta).Wszystkie czynności wykonujemy z największą starannością, aby klienci, którzy powieżyli nam swój sprzęt byli zadowoleni – chyba nam się udaje, ponieważ klientów przybywa.

Tadeusz Lewandowski